Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2021, 23:26   #13
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Nagle wszedł ich porucznik Pocisk, od którego aż kipiało złością, nienawiścią i inną -ścią. Oczywiście Medyk tego nie zauważył w tym tupocie małych i średnich stóp. Radośnie ciamkając papkę ziemniaczaną na zakwasie cebulowym. Jeden z majsterów tak długo dłubał przy śrubce, że aż stolik stracił cierpliwość i się położył. Nagle też odezwał się, nie, raczej ryknął Pocisk. Głośne 'baczność' skutecznie oderwało Leszka od zupki i chcąc nie chcąc musiał się wyprostować, a że krzyż miał już swoją emeryturę to się wyjebał i położył się obok stolika by mu było raźniej. Jedynymi co chcieli się podlizać porucznikowi byli Ndong oraz Wojownik. Leszek nawet nie wiedział, gdzie jest szereg.

Już wiem. Na Szarych Szeregów - pomyślał mężczyzna i stanął, gdzie się dało. Dał spocznij, czyli po prostu rozkraczył gice jakby się prosił o solidnego kopa od Pociska. O szykowała się jego misja. Miał być gotowy w piętnaście minut. W takim czasie mógłby obejrzeć ze trzy odcinki Kapitana Dupy.

-Zaraz? Na lądowisku? To my tu mamy statek? - te trzy szybkie skierował bardziej do siebie niż do reszty drużyny. Marszobiegiem udał się do poboru opłat za swoje oporządzenie.

Kamizelka? Jest.
Hełm? Nie ma. Aaaaa jest. Mam go na głowie.
Karabin do napierdalania? Jest.
Stetoskop radaros? Jest.
Apteczkę, którą będę wkładał w teczkę? Jest.
Garść szczepionek? Z osiem będzie.

W takim oporządzeniu po prostu nie da się zawieść. Truchtem znalazł się na lądowisku i ujrzał to. Rzubr 5 istny cud techniki i nie tylko. Widząc, że nie każdy będzie miał miejsce siedzące, więc chuja na Juzia kto pierwszy ten lepszy. Gwałt pobiegł, więc zaklepać jedno z aż sześciu miejsc siedzących jako desant-owiec. No co? Niech się kto inny męczy z działem. Nie będzie nadwyrężać kręgosłupa.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline