Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2021, 23:58   #34
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał GreK Zobacz post
Myślę, że zacząłbym od krótszej sesji - wspólnego skoku. Na początek bez zjawisk nadprzyrodzonych. Te w założeniu zaczęłyby się pojawiać stopniowo w kolejnych sesjach i z czasem przybierać na sile.

Dlaczego taki podział na krótsze sesje? To pozwoliłoby "wymieniać" graczy, którzy:
- zginęli
- zniknęli
- musieli czasowo odpuścić
Taka formuła do mnie przemawia, nie lubię długich forumowych sesji, a google doc to rzeczywiście narzędzie, bez którego ciężko się obejść, jeśli chce się nadać opowieści i relacjom międzyludzkim jakiejś większej głębi.

Nie jestem natomiast przekonany do protagonistów, których mielibyśmy odgrywać. Jak to mawiał Bolec, polski gangster nie ma luzu, rusza się jak wóz z węglem, a przydało by się trochę polotu i finezji w tym smutnym mieście Te wszystkie "Masy", "Kiełbasy", "Słoniny", no trudno ich traktować poważnie, polskie klimaty gangsterskie są bardzo siermiężne, ale to moje subiektywne odczucie, jestem pod wpływem kultury anglosaskiej i ciężko mi by było się wczuć w taką postać.

Gdybyś jednak poszedł w stronę kryminału i klimatycznego subtelnego horroru, czegoś w stylu "Twin Peaks", małomiasteczkowych tajemnic, to bym już nie wybrzydzał i zagrał nawet jakimś człowiekiem z miasta Pszczyny z zaj...iście mocną psychiką
 
Arthur Fleck jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem