Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2021, 11:50   #185
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- To na polu turniejowym powinno być tajemnicą - odpadł Maksimus - Budowniczowie stali się częścią budowli.
Powiedział to tak lekko jakby mówił o cegłach. Zupełnie bez poszanowania życia, jak Sadrax.
Na słowa Sadraxa Max odpowiedział:
- Zostałem zdradzony przez Kapitułę, bo zbyt skupiłem się na dobrze Cesarstwa. Gdybym zwracał baczniejszą uwagę na otaczających mnie, nigdy by do tego nie doszło. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Ale dobrze, zrobimy to po waszemu... sprawdź pozostałe kamienie, ja wyreguluje ten naruszony.
Robota wyznaczona Sadraxowi była żmudna, ale nie stanowiła wyzwania dla jego umiejetności. Idealna dla asystenta… tylko czy ego Sadraxa zniesie takie traktowanie?

Diabeł tymczasem zagłębił się w korytarze. Wciąż były puste i ciche. Ruszył ostrożnie. Pułapki co prawda wyszukiwało wcześniej dwóch magów, ale Hort mógł wszak czaić się dalej, a teraz skradać mrocznymi korytarzami.
 
Mike jest offline