Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2021, 17:44   #97
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Słuchajcie przyznam się do takiej małej wtopy z kalendarzem. A mianowicie dopiero teraz dojrzałem, że w kalendarzu między końcem XI m-ca a początkiem XII m-ca jest osobny dzień przesilenia zimowego. W młotkowym kalendarzu te przesilenia to osobne dni są. Więc jak w tej turze jest 33-ci czyli ostatni dzień XI mca to jutro powinien być ten dzień przesilenia tak wd oficjalnego kalendarza. No i powinien być festyn, święta kościelne i takie tam klimaty. No a przyznam, że w ogóle to przegapiłem wcześniej. Więc co robimy?

a) - przewijamy - czyli wycinamy ten dzień z kalendarza i jutro to ten Martag i 1-szy dzień XII m-ca (0)

b) - świętujemy - czyli udajemy, że wszystko jest zgodnie z planem i wszyscy wiedzą, że jutro jest ten zimowy festyn a ten 1-szy XII m-ca i Marktag jest pojutrze (0)


Fajno, jakby się każdy wypowiedział


Głosowali:


Głosujący:

Dreath
Desz
Pieczar
Obca
Melkor
Asmo
Efcia
Marrrt
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline