Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2021, 18:32   #763
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tak. I z wolą na poziomie 30 zakładam, że go obleję.
Pytanie brzmi, czy mam prawo testować wolę ponownie, w każdej rundzie od keidy zacząłem się bać, czy dopiero jak dojdzie do walki?

Czy może w ogóle testuję pierwszy raz dopiero jak dojdzie do walki?
- Możesz sobie rzucić i teraz by zobaczyć co wyjdzie. Ale kolejny test dla tych co obleją ten pierwszy jest dopiero w drugiej rundzie walki.



Cytat:
Chyba ostatnie pytanie:
Jak bardzo oscentacyjne jest tu czarowanie? Chowając ręce w rękawach i mamrocząc po nosem mogę rzucić zaklęcie tak by nikt bezwiednie tego nie dostrzegł, zakładając, że będzie raczej BARDZO skupiony na szarżujących ograch i na wałsnym strachu?
- Wygląda tak jak przy opisie danego czaru. Raczej trzeba wypowiedzieć magiczną formułę w magicznym języku no to trochę trudno to przegapić jak się stoi obok.



Cytat:
I jeszcze jedno... ostatnie już.. serio =p
Broń ogrów. To jakieś tasaki? Chodzi mi tu o zaklęcie rdzewienia pozwalającym mi zniszczyć metalowy przedmiot =]
- Mogą mieć jakąś broń z metalu. Ale jak myślisz o czaru Korozja to tam jest limit wielkościowy metalowego przedmiotu do 75. A przedmiot wielkości broni dwuręcznej ma obciążenie 200.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline