Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2021, 18:54   #21
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Klepane razem z Micasem

Szeregowy Ndong ze stoickim spokojem słuchał pierdolenia czcigodnego jaszczura, starając się ze wszystkich sił powstrzymać przed zniknięciem jego emerytury. A może renty? Ale rencisty by chyba do wojska nie przyjęli...

Pewnie na komisji to nie potrafili odróżnić młodego kosmity od starego.

Poczuł się naprawdę jak w jebanej komunikacji miejskiej. Kurwa, jeszcze tego by brakowało by na misje latali PKSem albo PKP.

- A jak tam listonosz? Dostarczył rentkę w tym miesiącu, czy znów musiałeś mu dyscyplinarnie Wpierdol spuścić? - zapytał z ciekawości starego kosmitę ciekaw czy nadzieje się na przebiegle zastawioną pułapkę.

Zapadła długa cisza. Zebrani przez moment mogli pomyśleć, że sędziwy gwiezdny jaszczur nie dosłyszał, albo ma demencję. Wreszcie się odezwał cichym tonem:

- Skąd wiesz, że Wpierdoliłem listonoszowi? Robiłem to po cichu!

Wyglądało na to że Lee rzeczywiście pobierał świadczenia z ZUSu...
Albo dorabiał sobie do żołdu robiąc jako geriatryczny bandyta. To drugie mniej by go zdziwiło.

- Gdy się kogoś zdejmuje po cichu to się nie krzyczy "Huuuooo" i "Haaaayaaa".

- A bo mje wkurwił, haracze chciał potrącać, to mu mięśnia potrąciłem.

Zamilknął, tym razem na dłużej. Czarny diabeł był zaprawdę bystrym diabłem, bystrzejszym, aniżeli woda w klozecie. Czyżby był... nie, to niemożliwe. A może jednak? Czas pokaże. Na pewno miał go od teraz na oku.

- Mnie głupi chuj przynosi ciągle awizo na jakieś kurwa listy zamiast do skrzynki włożyć
. - stwierdził Ndong, ale dalej nie ciągnął tematu.

Wolał głośno nie mówić, że ostatnio podpierdolił w akcie zemsty listonoszowi z wozu nowe radyjko i drugie śniadanie.
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 16-01-2021 o 19:41.
Stalowy jest offline