Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2021, 19:46   #117
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Przyznaję, że cały czas pisaliśmy o amazonce i jakoś ta amazonka mi się utarła w musku... stąd posądzenie o krwi mieszanej, dzikuskowatej, w formie potomkini krwi amazońskiej.

Dzięki chłopy za sprostowanie. Fakt, półpigmejka pewnie i by przeszła... straszne to pewnie i brzyyyyydal w ogóle.

Co do postaci pomocniczych, to ja npc tworze na okrągło więc... hmm... może powinienem je wpisać w kartę szybciej niż zakładałem? Czemu nie!

Opieram się praktycznie tylko na tym co padło w sesji i to uznaję za kanon do czasu pojawienia się nowych informacji. Jedyna słuszna droga

Co zrobić, że chcę mieć spójną historię postaci? Wredota jedna odgrywająca paskudnie! Całe zło świata fabularnego w jednym graczu... uroczym ponad miarę Moi!
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline