Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2021, 23:34   #397
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 107 - 2037.06.02; wt; południe

- Oki, mój noworoczny post jest :> A termin do pt. 01.22. No to roboczy tydzień na zmajstrowanie posta


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; s.zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie



- To w tej turze minęło ok 2 dni. Tak pi x oko pn zszedł na dogranie tych wszystkich spotkań i wycieczek. No a w tej turze są 3 scenki w 3 różnych lokacjach.


@Greta

- Nancy i Ruben spotkali się z Gretą. Na wszelki wypadek nie brali komuninaktorów i nadajników bo to łatwo byś posądzonym o szpiegowanie. No ale oznacza też, że oboje nie mają łączności z bazą ani baza z nimi.

- Mimo podejrzliwości przy pierwszym kontakcie jakoś udało się przełamać pierwsze lody i przejść do interesów.

- Co do detali to masz w poście tak pi x oko jak Greta przdstawia sprawę z tą robotą. No i możesz przejąć pałeczkę tych negocjacji.


@Sunnen Lake


- Cała trójka pojechała i dojechała w tą dzicz. Wygląda na kompletnie opuszczoną. Ale pod względem przestrzennym jest na tyle spore by nawet myśleć o drugiej bazie. No ale oczywiście trzeba by sporo pracy zainwestować by doprowadzić to do porządku.

- Co do ewentualnego zakładania nowej bazy to wszystko jest zasilane energią więc trzeba by zacząć od generatora.

- No a przypadkiem Yoshiaki z drona odkryła coś w wodzie. Może to być ta kapsuła transportowa a może nie. W wodzie nie bardzo widać detali co to jest jedynie kształt i wielkość. Plustem jest to, że powinno być położone dość blisko brzegu i w płytkiej wodzie minusem, że jest po drugiej stronie jeziora więc trzeba by się tam jakoś dostać. Przynajmniej jeśli by to chcieć obejrzeć z bliska.



@Memphis


- Co do zespołu z St. Louis to Ruben na kierowcę nie bardzo bo jest już na spotkaniu z Gretą Ale możesz poświatotworzyć kto jest tym kierowcą.

- Ogólnie dojazd na miejsce spotkania poszedł bez przygód. Ci z Orleanu mieli trochę dalej no i trafili na korki więc przyjechali ze 2 h później.

- Generalnie jednak jest scenka powitania. W końcu obie grupy widzą się pierwszy raz.



---


- I to chyba tyle z mojej strony. Jakbyś chciał coś wiedzieć to pytaj A z imprezą szpoko, mam nadzieję, że się udała
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline