Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2007, 18:15   #87
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Abishai, jasne, mogę Ci rzucić, ale chciałbym dowiedzieć się wpierw, co Twoja postać takiego ROBI, że ten test jest potrzebny.
Ok..Spróbuję wyjaśnić o co mi chodzi... Napisałeś w poście że Fukurou widzi szarego na twarzy mężczyznę...No więc z twarzy bardziej wygląda na kogoś kto zobaczył ducha, niż na trenującego samuraja.
Ponieważ Smok nie zna typowego zachowanie shugenja odpada test inteligencji, nie mając żadnych przesłanek nie będzie go o nic podejrzewał więc test spostrzegawczości odpada, ale ów wygląd daje do myślenia i dlatego myślę że Smok zrobił by test intuicji by wykryć zdenerwowanie...Niestety nie mogę tego napisaćw ruchu, bo wtedy byłby to post jedno góra dwulinijkowy. Gdyż wygląd mego postu będzie właśnie zależał od wyniku testu intuicji...

Ps. Nie bardzo wiem jak zadeklarować test intuicji...Po prostu Smok stwierdzi ,że coś tym całym wyglądzie Kuni jest nie tak. A od wyniku testu będize zależało czy pójdzie za instynktem, czy też zignoruje.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 24-08-2007 o 18:18.
abishai jest offline