Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2007, 18:31   #88
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
No i tu poruszasz się po bardzo grząskim gruncie. To raczej jest domena MG i tylko on może stwierdzic, że intuicja podpowiada Ci co jest nie tak. Teraz widzisz samuraja, który nawet nie wygląda na shugenja, mozliwe, że poznałeś go wcześniej, ale śmiem wątpic, opis byłby wtedy nieco inny. Ja znam owego jegomościa dlatego wiem kim on jest (masło maślane...). Ale wciąż wydaje mi się, że intuicję mógłbym wykorzystac do określenia jego zamiarów w stosunku do nas, a nie czy czarował czy jest przestraszony itp. Za emocje odpowiada empatia.

Pozdrawiam

Manji.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline