Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2021, 13:29   #824
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 54 - Mur!

- Oki, no to udało mi się walnąć noworoczny post :> A co do terminu to powiedzmy do pt 01.29. To prawie 2 tyg na zmajstrowanie posta


Stan Zdrowia:

Mervin M. Wilgraines - 9/10; ranny; przeciążenie -1; marker
David Greer - 14/12; zdrowy;
Sigrun Krieghafen - 11/10; zdrowa;
Koichi Takesumi - 12/12; zdrowy;
Marian Zapała - 5/10; poważny (-1); marker;
Leila Birar - MIA
Joe Xero - KIA (Tura 53)
Keira von Noslitz - KIA (Tura 10)
Michael Craven - KIA (Tura 16)



@Wszyscy


- Właściwie jak tak siadłem do posta to się zorientowałem, że właściwie koniec. Koniec sesji się zbliża wielkimi krokami. No to mam nadzieję, że mi wybaczycie takie spore przewiniecie akcji.

- Metagrowo to sesja się kończy. To Wasza ostatnia tura w tej sesji. Jest okazja coś pogadać, pożegnać się czy coś w ten deseń. Po niej ja jeszcze wrzucę ostatnią turę na zamknięcie sesji. No i koniec sesji


@Instytut


- Tak dla porządku to najpierw jest pożegnanie z Kari i wyjście z Instytutu. Potem wędrówka strefą na lotnisko i spotkanie z Harrym. Wreszcie trochę obozowania na lotnisku i jazda samochodem w stronę muru. Rózne przygody i przeszkadzajki w międzyczasie ale nic co by zaburzyło ten schemat.

- Co do pytań o papiery i wiedzę z Instytutu to stalkerzy wiele nie powiedzieli. Ale tak na metagrowym poziomie to odpowiedzi są w kawałku dla M&M. Coś takiego trójka hibernatusów dowiedziałaby się z czasem już za murem. No ale tego nie będziemy już rozgrywać w tej sesji to wrzuciłem właśnie u chłopaków. Ich akcja rozgrywa się na tyle później, że już ta wiedza jest możliwa do zdobycia.

- Koniec końców cała piątka dociera terenówką do muru.


@Marian i Mervin


- Właściwie schemat podobny jak powyżej. Udaje się z pomocą stalkerów wydostać ze strefy i dotrzeć do ich obozu. Tam spotykają Marka. Postój na dwa posiłki i jazda samochodem w kierunku muru. Tak w największym skrócie.

- Marian się zmienia na wyglądzie. Dokładniej to się starzeje w szybkim tempie. Jak dojeżdża do muru to wygląda ok 20 lat starzej niż na początu sesji.



---


- No i cóż. Chyba tyle w tej przedostaniej sesji. Jak coś ktoś ma jakieś pytania czy uwagi przed zakończeniem sesji albo jako postać albo jako Gracz to dajcie znać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline