Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2021, 20:23   #216
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 39 - 2519.I.24; ftg (8/8); zmierzch

- No to jakoś wrzuciłem posta :> Termin na wrzucenie postów do północy sb. 01.22. Czyli roboczy tydzień na zmajstrowanie posta :>


Stan Zdrowia:

- Strupas Trupas; 17/17; s.zdrowy (0); (475 PD);
- Versana van Drasen; 12/12; s.zdrowy (0); (395 PD);
- Sebastian Sterben; 12/12; s.zdrowy (0); (470 PD);


Zasoby:

- Strupas: 100 PZ
- Versana: 487 PZ -5 PZ na karczmy = 482 PZ
- Sebastian: 190 PZ


PD


- Versana 10 PD za scenki w "Nocnej przygodzie"

- Versana 5 PD za scenkę z Daną

- Versana 10 PD za scenkę z młodymi damami

- Versana 10 PD za scenkę w "Czarnym kocie"

- Sebastian 5 PD za scenkę o poranku

- Sebastian 5 PD za scenkę z Aaronem

- Sebastian 10 PD za scenkę w hospicjum



Omówienie



@Wszyscy



- W turze minęła druga połowa dnia. Na zewnątrz przestało sypać i zmierzch był całkiem ładny w przeciwieństwie do większości dnia.



@Versana



- Versanie zeszło to popołudnie i zmierzch na lekturze dziennika i listów. Pi x oko treść jest taka jak w poście. Nadszedł zmierzch no i zdecyduj co z tym wszystkim Versana zamierza porabiać dalej.

- W tej turze chciałbym znać plany postaci na obecny wieczór i może na początek dnia następnego.


@Sebastian


- Większość zmierzchu i popołudnia Sebastian spędził u Aarona, przejściu przez miasto do hospicjum, w samym hospicjum i przejściu przez miasto wracając do domu.

- W tej turze chciałbym znać plany postaci na obecny wieczór i może na początek dnia następnego.



---


- No i tyle z mojej strony. Jak coś nie jest zbyt jasne no to pytajcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline