Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2021, 19:54   #106
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Daliście sobie po mordkach, a teraz siadać do grania

Panowie odrobina powagi bo to miała być sesja fantasy ze starych czasów AD&D a nie Tragifarsa a powoli w to się zmienia sama rekrutacja.

Dhratlach: MG zmienił warunki, zmieni je jeszcze 1000 razy i co z tego. Jego świat, Jego zabawa. Jak okaże się [cenzura] MG, to sam sobie da wizytówkę i jako spostponowany Gracz opiszesz go gdzie da się. Ale JESZCZE NIE WYDARZYŁO SIĘ NIC!! A MG ma święte prawo tak rekrutować i prowadzić, jak mu się to podoba. Najwyżej Graczom przestanie się podobać granie u niego. I finito.

CBane: po co kategoryczne wywalanie Gracza, który się podpalił na PvP. To znaczy, mnie się podoba taki ogólny [cenzura], bo to dodaje sesji smaczku, ale wówczas zapraszam do mojego WFRP. Tam takie emocje są wręcz pożądane. A tu, w heroic fantasy?? Tonuj emocje. Jak Kolega chce mieć maksa kostkę na starcie, to aż taki problem?? Przecież świat to Ty. Pierwsza mucha tse-tse może to zmienić gryząc podle i zarażając czymkolwiek. We śnie. Jutro o świcie masz Hp Gracza takie jak Ci potrzeba Ludzie to zabawa dla zabawy a nie pomiarów długości fajek i wszechobecnej sprawiedliwości.

Podsumowując dalej chcę grać, ale proszę CBane, byśmy grali z Dhratlachem, którego z kolei proszę o luz w gaciach Dla obopulnej zabawy. A [cenzura] przekujemy w nienawiść, którą spopielimy pierwszą wieś

Bielon, oliwa na wzburzone fale forumowych kłótni - takiego siebie jeszcze nie znałem

p
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon

Ostatnio edytowane przez Micas : 19-01-2021 o 20:21. Powód: Cenzura wulgaryzmów.
Bielon jest offline