Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2021, 14:55   #121
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Scarlet Churchil…
To nazwisko chodziło po głowie Cath. Pamiętała ją. Z całą pewnością spotkała tę kobietę już kiedyś. Może to ona powinna dzwonić? Teraz było i tak za późno. Z drugiej strony blondynka nie mogła mieć pewności, że Scarlet jej dobrze życzyła. Co jeśli były wrogami?

Scarlet okazała się… sekretarką królowej Anny. Tak, wszyscy Spokrewnieni są zaproszeni na imprezę. Impreza miała się odbyć w Shard. Całkiem nowym budynku w centrum. Zaproszeni są wszyscy. Żadnej broni. Stroje wieczorowe. W dobrym guście jest przynieść prezent dla Królowej.

Pewne natomiast było to, że Shirazi się pomylił. Impreza nie odbywała się tej nocy, tylko kolejnej.

Yusuf opuścił motel samotnie. Reszta musiała pomyśleć co dalej zrobią ze sprawą.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline