Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2007, 20:07   #92
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
I tutaj niespodzianka, drogi Abishai - da się to opisać tak, by MG pokiwał z uznaniem głową i rzekł sam do siebie, tak, oto dzielny Fukurou sprawdza coś istotnego, i będę mu zaraz rzucał na intuicję aby wiedział jak mu to sprawdzanie poszło!

Czekam zatem na opis. <mrug> I nie wahaj się pytać innych graczy o pomysły, jeśli chcesz. Jeśli nadal Ci nic nie przyjdzie do głowy, uderz na PW do mnie, a dam Ci parę wskazówek.
Wiem że sie da..problem tylko, że Fukurou jeśli będzie testował intuicję to na samym początku , a nie chcę pisać posta dwulinijkowego
Bo jeśli intuicja ma zadzialać to w pierwszym szoku potem człowiek się przyzwyczaja do dziwności (tak jak do przyrego zapachu ).
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline