Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2021, 16:09   #124
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Catherine przewróciła oczami.

- Graniaki cokolwiek masz na myśli , Will - zdecydowanie się nie nadają na bal. Potrzebujemy strojów wieczorowych, dla was oznacza to fraki, w najgorszym razie smokingi. Ja potrzebuję suknię, oraz oczywiście bieliznę.
Ciągle była pod urokiem bielizny z tych czasów.

- Co do prezentu – kontynuowała. - To królowa. Wiec w grę wchodzi tylko coś rzadkiego i wykwintnego, wypchane zwierzątko zdecydowanie nie. Żywe tez nie. – dodała dla jasności. - Biżuteria będzie najlepsza. Coś niezobowiązującego.. broszka? Zapinka do włosów? Złoto i szlachetny kamień. Oczywiście, w eleganckim pudełku.

- Co do telefonu… potrzebuję taki z ryśkiem. Rozmawiałam o tym z Julianem. Ma być rysiek i rozpoznawanie twarzy. Wam też takie polecam.

Przez sekundę na jej twarzy zagościła konsternacja. Szybko jednak zastąpiła ją jej zwyczajowa maska pewności siebie.

- Od razu dodam, że nie wiem, czym jest rysiek. Nie zdążyliśmy omówić tego tematu... Zakładam jednak, że nie chodzi o dzikiego kota. Ale sprzedawca na pewno będzie wiedział.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline