Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2021, 08:50   #902
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Ja doszedłem do połowy Tańca ze Smokami, ale jakoś odechciało mi się czytać na myśl, że pewnie nigdy i tak nie doczytam końca książek, bo po prostu nie powstaną. I jedyne zakończenie to będzie to okropne serialowe. Finał całej serii był tak koszmarny, że podczas tego jednego odcinka wyjąłem telefon i zacząłem przeglądać internet, nie mogąc dalej tego oglądać
Namiętnie jednak czytałem Reddit asoiaf i got, bo te teorie w oparciu o mocny materiał z książek były cudowne. I filmy Alt Shift X. Swojego czasu byłem maniakiem uniwersum

A żeby nie było kompletnego offtopu to w scenie śmierci Ali jest foreshadowing mega wątku dla Amandy i Wiesława, który wymyśliłem. Nie mogę się go doczekać Będzie już w następnym odcinku. To znaczy poście.
 
Ombrose jest offline