Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2007, 21:20   #98
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
bardzo się cieszę z waszych postaw, dla mnie ten klan jest najlepszy, a zobaczymy jak to wyjdzie w grze. To napewno ubarwi nieco grę.

Manji podkrada się do Obce w przebraniu heinina, uniżenie się schylając gwałtownie pociąga za materiał z moon'em Skorpiona, a gdy ta upada krzyczy wymachując palcem. -A ty! A ty! Cebulą prześmierdły ośle.

Tammo przeceniasz moje umiejętności, ja dopiero poznaję 'vista' poza tym nigdy nie zmniejszałem avków. Ale oczywiście pokombinuję, chocbym miał wstawic Shreka.

"Pytaniu niewiele brakło do wykrzyknika. Mocno zaakcentowane, uraziło uszy Skorpiona, który zza maski rzucił szybkie, podyktowane zaskoczeniem spojrzenie na Sasumatę. Shugenja nigdy dotąd nie podniósł przy nim głosu inaczej niż w żartach lub inkantacjach.

Ostatnia część posta jest oczywiście dla Skorpiona. "

Gdzie mam to wstawic? Do mojego posta czy napisac nowy?
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.

Ostatnio edytowane przez Manji : 24-08-2007 o 21:27.
Manji jest offline