Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2007, 21:26   #7
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
W waszą stronę zmierzała postać ubrana w ciemnoniebieską szatę, z narzuconym kapturem na głowę. W rękach miał laskę która stukała równomiernie w takt jego kroków. Domyśliliście się, że to czarodziej mimo iż budowa ciała do tego nie przekonywała. Był dosyć szeroki w barach. Gdy do was podszedł, zdjął kaptur z głowy. Jego twarz była poznaczona mniejszymi bliznami i jedną większą na policzku. Jego duże piwne oczy wyrażały przyjaźń ale co spostrzegawczy mógłby w nich ujrzeć także żądze. Opadające na ramiona brązowe włosy dopełniały jego wyglądu. Na oko ma 180 wzrostu i jakieś 60kg . Kiwnął głową każdemu z was na przywitanie a przed elfką uczynił prawdziwy dworski ukłon.
ZwÄ… mnie Xaphion. Czy uczynicie mi zaszczyt i podacie mi swoje imiona? – powiedziaÅ‚ spokojnym i dźwiÄ™cznym gÅ‚osem
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline