Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2021, 21:10   #183
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Dobra, gramy dalej. Co prawda nie udało mi się dziś odpisać, ale w nocy napiszę odpis i wyślę jutro rano (bo jak coś w nocy robię to wolę potem rano upewnić się, czy wszystko w porządku, żeby mój tekst nie był porwany przez piątkową, czy jakąkolwiek inną, noc). Prędzej skonam niźli poddam tą sesję. Część druga zostanie natomiast odroczona pewnie dopiero na kolejny rok (bo to kampania), a ja zniknę z forum na dłuższy czas zaraz po tym jak dokończymy tą sesję, i jak skończą się lub moje postacie zginą w Miłosierdziu, Horrorze w Rowach i Kapitanie Bombie.

Wszystkie wątki główne, które miały być w tej sesji zostały już rozpoczęte i raczej nie dodam żadnego nowego (choć oczywiście jakiś wątek poboczny możecie awansować do puli wątków głównych jak tak zadecydujecie).

Są również wątki kampanijne, dlatego może wydawać się, że wątków głównych jest coś sporo.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 22-01-2021 o 21:13.
Anonim jest offline