WÄ…tek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2021, 01:06   #399
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 108 - 2037.06.02; wt; południe

- Oki, mój post jest :> A termin do pt. 01.29. No to cały tydzień na zmajstrowanie posta


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; s.zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie



- To w tej turze minęło ok 2,5 h. Więc tak akurat by pogadać z kimś, przejechać kawałek bryką czy przejść nieco terenu.



@Greta


- Właściwie to jest po spotkaniu z Gretą. Xcomowcy wracają do bazy. Szpoko możesz napisać, że wracają w swoim poście.

- Jak coś jakieś pytania do Grety przed odjazdem to możesz napisać czy tutaj czy w poście.

- Co do warunków umowy to wygląda mniej więcej tak:

- Greta daje ok 4-5 ludzi (razem z nią) od xcomowców oczekuje 1-2
- Z tych xcomowców to musi być ktoś od alarmów i zabezpieczeń (skaner)
- Greta zgarnia dla siebie 3 części a pozostali po 1

- Co do planu to Greta chce to zrobić po cichu. Czyli rozbrojenie alarmów + włam + kradzież wozu + rozprucie wozu w bezpiecznej kryjówce

- Piętro wyżej jest siedziba firmy ochroniarskiej "Shield & Hammer". Więc jak będzie jakiś alarm czy coś głośnego mogą się zainteresować.

- W sumie może być koniec tej scenki lub jakieś przygotowania co do owej akcji. Wedle ustaleń to następne spotkanie to ok jutro - pojutrze by dogadać już konrketne detale i pomyśleć kiedy/jak/kim zacząć akcję.




@Sunnen Lake


- Właściwie to pomimo marudzenia Jarla to właściwie nic złego się nikomu nie stało. Ale co się on i Aija zmordowali na tym łażeniu to zmordowali. Koniec końców dotarli jednak brzegiem jeziora do tego zatopionego czegoś. Dojechać samochodem raczej nie byłoby możliwe.

- Generalnie jak w poście. Czyli co dalej?



@Memphis


- Obie grupy połączyły się w jedną. Spędzili raczej miły piknik przy tym dawnym wallmarcie. Więc było całkiem sympatycznie.

- Skład St. Louis: Law, Dunkierka, Junior, Sofie
- Skład New Orlean: Kirk, Maxim, Over i Talbot

- Sam dojazd do Memphis był dość łatwy. Problemy zaczęły się w samym mieście. A mianowicie jest mocno zagruzowane > efekt orbitalnego bombardowania. Więc trudno przejechać samochodem pomiędzy tymi gruzami.

- Pod koniec posta oba pojazdy docierają gdzieś w pobliże piramidy. Wedle GPS to tak ok 1 - 1,5 km w linii prostej od piramidy. Ale to taka odległość na mapie. A teren to zagrzowane i zamglone miasto.

- Generalnie no albo dalej jeździcie i szukacie drogi dojazdu albo próbujecie z buta albo coś sam wymyśl Cokolwiek by wybrać to ma swoje wady i zalety.



---

- I chyba tyle z mojej strony Jak jakieś pytania czy deklarki to pisz śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline