Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2021, 06:30   #982
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 27 - Dzień 18 18:10

- No to moja tura jest :> Termin na wrzucanie postów do północy pt. 01.29. No to jakiś roboczy tydzień na zmajstrowanie posta


Stan zdrowia:

Tony 12/12; s.zdrowy (0)
Vicente 12/12; s.zdrowy (0) +1 autosukces
Zeeva 10/10; s.zdrowy (0)
Seth 10/10; s.zdrowy (0)
Jericho 10/10; s.zdrowy (0)
Alice 10/10; s.zdrowwy (0) +1 autosukces
Agnes 10/10; s.zdrowy (0)
Ryan 12/12; s.zdrowy (0) +1 autosukces
Dragos 10/10; s.zdrowy (0)



@Wszyscy


- W tej turze minęło ok pół dnia. Więc tak bliżej kolacji niż obiadu.


@Drophsip


- Cała szóstka zapakowała się do furgonetki i poleciała na stację. Niespodziewanie dołączył Seth do ekipy.

- Chris wymieniła sobie program z kriogeniki na wojskowy. Ma więc poziom rekruta w jakiejś wojskowej profesji.

- Dropship bez przeszkód doleciał do "Archimedesa".

- W tej turze chciałbym wiedzieć jak zamierzacie się dobrać do tej 12-ki. W poście jest kilka opcji ale nie musicie się do nich ograniczać.

- Raczej mało prawdopodobne jest by pi x oko sprawny kompleks 12-ki przegapił wtargnięcie intruzów. Adekwatnie jak kompy "Aurory" raczej nie przegapiłyby wrogiedo abordażu.



@Vicente


- Po nagadaniu się z załogą Vicente wrócił do krojenia droida. Wyniki są w poście.

- Z przywróceniem droida do służby może być kłopot. Coś jakby mieć samochód ze spalonym silnikiem. Po prostu trzeba wymienić ten model silnika z tego modelu pojazdu na nowy. No ale Vicente nie ma takiego silnika na wymianę. Więc robi się mocno pod górkę.

- Droid może pełnić funkcję drona dla HQ. Czyli jak jest łączność między nimi to w HQ zapewne odbierają sytuację sensorami drona. Więdzą więc kiedy "HP zjadą do 0" i dron jest KIA. Rozsądne więc byłoby unieważnić wszelkie kody tak zniszczonedo droida. Coś jak ze skradzioną/zgubioną kartą bankowatową.

- Dragos znalazł w ogrodzie 2k6 pieprzów. Ale jakoś nie tryskał entuzjazjem z takiego zadania.



@Agnes

- Agnes znów pełni rolę dyżurnego na mostku. Ale po prawdzie teraz może ją zmienić Dragos a ona może się zająć swoimi sprawami.

- Co do czytania o nanotechu wynika, że one powinny coś robić. Jak takie małe mikroby albo robociki. Muszą coś przerabiać wytwarzać i koniec końców się duplikować. Na tym polega życie. Albo praca jak u robotów. A te pod mikroskopem nie zdradzają żadnej aktywności. Więc są martwe albo w jakiejś stazie. Poki są tak bierne trudno powiedzieć co to jest i do czego to służy. Jak to coś zacznie produkować jakieś procesy to będzie coś można ocenić co to robi i jak.



---


- Oki, z mojej strony tyle. Ale już mi się powieki kleją. Więc jak coś zapomniałem to dajcie znać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline