Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2021, 07:27   #46
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Cześć, przepraszam Was za przerwę, ale mój stan zdrowia nie pozwolił mi na czynny udział w grze. Wypisali mnie już ze szpitala, ale ciągle jestem bardzo słaba i muszę się zająć rehabilitacją oraz dalszymi badaniami. Niestety choroby współistniejące to nie jest tylko hasło roku 2020, a naprawdę powodują ciężki powikłania covid i pocovidowe. Postaram się od jutra skupić już trochę na forum, na razie ciągle leżę bez życia i sił do czegokolwiek. Nie czekajcie na mnie, wejdę jeśli będzie taka możliwość do akcji w dowolnym momencie i postaram się we wszystkim odnaleźć.

Raz jeszcze Was przepraszam i trzymam kciuki za wasze bezpieczeństwo w tym kijowym okresie historii Świata.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline