Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2021, 15:15   #924
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Nie trzeba dawać kursywy. W moim pierwszym poscie nawet napisałem, żeby nie używać kursywy. Ale że ludzie to i tak robią, to nie przeszkadzało mi to wcale. Nie rozumiem do końca sensu kursywy, bo przecież w książkach nie ma takiego formatowania tekstu. Nie wiem skąd to się wzięło na forum. Szkoda tylko, że nie jest jednolicie, ale nie mam OCD, nie musi być wcale
Niby tak, ale życie mnie nauczyło, że sesje RPG to sesje RPG, literatura to literatura. Takie rzeczy jak pogrubienie imienia cudzej postaci czy kursywa na dialogu po prostu pomaga wyłapać o co chodzi. Literaturę piękną czytasz kiedy masz ochotę i jesteś w miarę wypoczęty, a odpis musisz czasem robić kiedy jesteś padnięty, nie masz czasu, a termin do jutra.

U mnie jest jeszcze jeden problem - raz użyłem i teraz czuję przymus robienia reszty postów według tego samego wzorca, aby być konsekwentnym.
 
Bardiel jest offline