Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2021, 15:26   #925
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Odpisałem na reakcje Feliksa chyba nie ma już co tego ciągnąć, kusi mnie żeby wkleić jeszcze jedną piosenkę ale nie chce przeginać choć korci mnie żeby Wakfield zaczął śpiewać Feliksowi 19 operetkę

Wiem że powinienem skorzystać z colddown hug, Adam nie będzie się oddalał od reszty i pójdzie do Słowian na tyle, mu starczy instynktu samozachowawczego wczoraj czytałem parę godzin o długoterminowych skutkach psychologicznych molestowania żeby wymyślić co Adam by zrobił w tej sytuacji i totalnie by dostał psychotic brake na granicy Fuge state bo po prostu nie jest wstanie wytrzymać tylu wstrząsów na raz.

Nie wierzy, Feliksowi, wydaje mu się że Feliks go oszukuje z wyrzutów sumienia albo ze strachu przed swoją seksualnością.

EDIT Jednak wkleiłem, jestem ciekaw reakcji Feliksa na odłączenie się od rzeczywistości Adama sądzę że jeżeli by go przytulił albo ucałował czy, coś takiego to może by to wróciło nieco biedaka do rzeczywistości ale w sumie decyzje co do stanu umysłowego Adama pozostawiam ostatecznie tobie. Jeżeli uznasz za stosowne to można mu zdjąć rany tak jak się umawialiśmy.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-01-2021 o 15:42.
Brilchan jest offline