Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2021, 16:44   #772
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 18 - 2519.IX.33; południe

- Oki, to mój post jest :> Co do terminu na wrzucenie postów to do pt 01.29 czyli ponad tydzień na wrzucenie posta. :>


Stan zdrowia

Karl 14/14; s.zdrowy (0);
Anthon 12/12; s.zdrowy (0);

Manfred 12/12; s.zdrowy (0);
Igor 12/12; s.zdrowy (0);
Jana 15/15; s.zdrowy (0);
Alex 6/15; s.ranny (-20);
Allif 14/14; s.zdrowy (0)


PZ



Karl 420 PZ
Anthon 205 PZ


PD



Karl 10 PD za szybki post

Karl 10 PD za aktywność w komentach i szybkie ogarnięcie sytuacji

Anthon 10 PD za szybki post

Anthon 15 PD za aktywność w komentach i szybkie ogarnięcie sytuacji




Razem:

Karl 530 + 20 = 550 PD

Anthon 260 + 25 = 285 PD



---



- W tej turze minęło ok parę bojowych chwil. Ot aby walka się zaczęła. Z mechy minęła tura 0 (testy strachu) oraz 4 tury walki. 5



@Wszyscy


- Co do testów strachu

- Karl > aut.suk
- Anthon > ma.suk = wzięcie się w garść
- Manfred > ma.por = zaniepokojenie
- Igor > ma.por = zaniepokojenie
- Alex > śr.suk = zuchwałość
- Allif > remis = ostrożność
- Jana > remis = ostrożność

- Poza tymi co zdali test strachu ci co oblali mieli połowę używanych WW/US dopóki nie zranią przeciwnika. W ciągu tych 4 tur każdemu w końcu udało się zranić przeciwnika więc na tą chwilę wszyscy już mają bez tego karnego mod.

- Fabularnie to ogry ruszyły w stronę bramy a łucznicy zaczęli ostrzał. Przez 3 tury ogry docierały do bramy w 4-ej dotarły i doszło do zwarcia.

- Z tego co widać ostrzał coś robi ogrom no ale celom tej wielkości ale znacznie wolniej niż czemuś wielkości człowieka (mają więcej HP).

- W końcu dochodzi do zwarcia. Od obrońców stają do walki Anthon i Alex. Z czego Alex obrywa zaraz na samym początku starcia. Jest ciężko ranny (-20) więc nie jest z nim za dobrze.

- Brama jest na tyle wąska, że do walki może stanąć na raz tylko jeden ogr. Jak ktoś stoi kilka - kilkanaście kroków od wylotu bramy raczej powinien być poza zasigiem ataków ogra. Przynajmniej póki ten nie właduje się do środka czy wymyśli coś innego.

- W tej turze bym chciał wiedzieć co dalej porabiacie. Macie swoje postacie i BN-ów do dyspozycji.

- Arvelus nie mogę znaleźć tego czaru co mówisz. Azyl/Sanktuarium. Podaj jakiś namiar co to za czar, z jakiej domeny i strony podręcznika bo nie znalazłem tego.


---


- I tyle z mojej strony. Jak coś z jakimiś pytaniami i deklarkami to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline