Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2021, 17:30   #18
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Hm... ogólnie to myślałem, by dać tej postaci Znajomość (Spokrewnieni) na 5, a w opisie umiejętności pisało coś o tym, że na takim poziomie inne nadnaturale "pragnąTwojej głowy" czy coś, stąd więc pomysł na zabójcę wampirów Mogę zmienić na ogólnie Eutanatosa, co zna się na wampirach... chyba, że serio zagram jakimś wampirzym mordercą z Chóru? Ah, choices...

EDIT: Może jakiś ksiądz, ogólnie bardzo miły i co to on nie jest, ale nocami morduje wampiry i egzorcyzmuje demony? Tylko to by Ducha wymagała, a Ty mi odradzałeś... hm... Ale chyba powoli pojawia się w mojej głowie jakiś koncept postaci, którą serio chciałbym zagrać... :3

PS. Wydaje mi się - czytałem podręcznik od deski do deski dawno temu - że w Magu jest Cecha Pozycji "Prawdziwa Wiara" i wstępnie chciałbym wziąć :3
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 23-01-2021 o 17:41.
Kaworu jest offline