Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2021, 20:10   #255
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Tommy, widząc uciekającego policjanta, potrafił myśleć tylko o tym, że przynajmniej na razie, mieli jeden problem z głowy. Co prawda mógł on szybko wrócić i to z większą mocą, ale na razie chłopak miał inne sprawy, którymi powinien się zająć.

- Uwolnij ich! - krzyknął w stronę trenera. - Albo skończysz jak twój koleżka! - chłopak nie żartował.


Tego oprogramowanie Sierżanta nie obejmowało. Nie wiedział nawet jak powinien określić to z czym walczyli komandosi, według jego danych, grupy przestępczej. Policjant wiedział, że ma dwa wyjścia. Dziwny cień zdawał się silniejszy, a zatem naturalnym odruchem wydawało się przyłączenie do komandosów, w celu jego pokonania. Tego jednak zabraniały mu podstawowe instrukcje. Nie mógł przyłączyć się do przestępców, nawet w walce z innymi przestępcami, a nie wiedział czy tajemniczy cień w ogóle może określić tym mianem. Co prawda zabijał on ludzi i to z wielkim okrucieństwem, ale czy na pewno spełniał kryteria do traktowania go jak jednostkę ludzką?

Drugim wyjściem było obserwowanie rozwoju wydarzeń. Sierżant przeładował wszystkie bronie i skryty za jakimś załomem, po prostu czekał. Cień w końcu zwycięży, co do tego nie miał wątpliwości i wtedy policjant przekona się czy powinien interweniować czy nie. A jeśli zwyciężą komandosi, zajmie się ich resztkami.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 23-01-2021 o 20:13.
Col Frost jest offline