Wątek: [L5K]- 12 Masek
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2007, 22:49   #1
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
[L5K]- 12 Masek

Witam! Chciałam przedstawić wam sesję rozdrywaną w realiach Legendy Pięciu Kręgów. Mimo, że osobiście w niej nie gram, czytam ją w miarę na bieżąco ( ) między innymi ze względu na Tamma, który ją prowadzi, a wcześniej już zaszczycił mnie w mojej sesji dzięki czemu wiem, że sesja jest na poziomie. Na pewno każdy MG chciałby takiego gracza jak on, a że trafił się akurat mnie jestem bardzo szczęśliwa. Jednak do rzeczy. Inną przyczyną dla jakiej dodaję tu tę sesję jest niebagatelny wkład graczy, którzy doskonale wczuwają się w swoje role. Piszą obszernie i ciekawie. Całość bardzo dobrze się spaja i jest dokładnie przemyślana i omówiona. Pieczy nad tym wszystkim strzeże MG, który widać, że wkłada w to co robi serce i duszę. Pracuje ciężko ( ) wraz z graczem szlifując jego postać, dając wskazówki, wczuwając w klimat, a jego wiedza na temat świata, w którym sesję prowadzi zadziwia mnie i mi imponuje <lizus wredny >. Mam nadzieję, że podzielacie moją opinię i oddacie tu swój głos, bo naprawdę warto <mam przy tym cichą nadzieję, że Tammo nie złoi mnie za to co tu nawymyślałam>

Opis sesji: Cztery klany i czterech ich przedstawcieli. Świat średniowiecznej Japonii nękany jest intrygami, zasadzkami i wojnami. Przedstawiciele klanu Kraba, Skorpiona i Smoka odpoczywają po jednej z długich i wyniszczających wojen. Osa- kobieta, której rodzina i ojciec są obserwowani, jej siostra została porwana, a ona sama stara się ocalić od podobnego losu swego brata. Ich losy łączy list, który porwana siostra Osy wysyła dla Smoka. Ten wraz z Krabem wyruszy, aby ją odnaleźć. Losy Skorpiona nie są jeszcze znane, nie wiadomo jaki jest jego cel i jaką drogę obieże. Osa zaś jest pomiędzy trudnym wyborem ratowania siostry, albo brata.

MG: Tammo

Gracze: abishai,
Tolkien,
obce,
Manji,
Lhianann.


Data rozpoczęcia sesji: 31. 07. 2007 r.

Link do sesji: http://lastinn.info/sesje-rpg-inne/3...e-masek-3.html ([sesja] Dwanaście Masek)

Mam nadzieję, że zerkniecie na tę sesję. Warto, chociażby dla tego, aby zobaczyć najdłuższe posty na LI <ukłon do Tamma> wolę nie myśleć ile to A4 ...

A teraz ... Zapraszam do komentarzy, a przede wszystkim wysookich i liicznych ocen.

Pozdrawiam ekipę 12-stu Masek
Aivillo
 
Aivillo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem