Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2021, 13:14   #206
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Agnis miał zero kultury pił drogie wino jak wodę, choć musiał przyznać, że mu smakowało. Słysząc prośbę Asha pokiwał głową

- Pod warunkiem, że pozwolisz mi stąd zabrać meble i półki mam nowy dom i będę potrzebował mebli a ty, jesteś najbliższym żyjącym krewnym... No najbliższym, tego miejsca, więc możesz rozporządzać majątkiem zmarłej, co ty na to? Próbuje nauczyć się zaklęcia naprawiania i sądzę, że dałbym radę naprawić sobie lustro i kanapę. Dorzucę porozmawianie z kapłanką i odniesienie zwłok do niej może nawet nie będzie chciała ode mnie zapłaty po starej znajomości? Znamy imię i mamy ciało z tego, co widziałem powinno starczyć. Tak od razu to nie wróci, bo jej duch został uspokojony i skończyła się jej kara od elfich bóstw, ale jeżeli byśmy ją tu zostawili to może wróciłaby, jako inny duch? Nie mam pewności musiałbyś spytać się kapłanów - Odpowiedział Agnis i wyciągnął do bladego półelfa dłoń, aby przypieczętować zawarcie umowy.

Może Mistrzyni będzie mogła coś wyciągnąć ze szkieletu? Banshee była dość silna.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 24-01-2021 o 14:41.
Brilchan jest offline