Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2021, 14:32   #208
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Agnis wzruszył ramionami słysząc pytanie Laugii
- Elfka mi to doradziła może nie podobało jej się, że nie zabiłem Antona? Albo chciała się mnie pozbyć? Nie wiem, ale duchy strażnicze Leilon doradziły mi żeby jej słuchać i jak na razie dobrze na tym, wychodzę, więc na razie, dalej to będę robić - Odpowiedział na pytanie.

- Wciąż, mam wrażenie, że ta elfia magiczka jest Harfiarką! Powiedziała, że nie jest, ale sposób, w jaki to powiedziała zdawał się mieć drugie dno, które mówiło "jestem, ale nie mogę tego potwierdzić, bo za dużo, tu wrogów a tobie nie ufam" - Dodał następnie dopił resztkę wina ze swojego kubka i wyciągnął dziennik.

Otworzył go na stronie z zaklęciem naprawy i przysiadł obok zbitego lustra chciał spróbować zmusić Splot do posłuszeństwa metodą magów a nie mocą otrzymaną Mistrzyni tak jak robił to do tej pory.



Chciałbym zamiast podwyższenia atrybutu wziąć magic initiate feat: Mage i jako jedną z 3 cantrip wziałbym Mending/ naprawę

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 24-01-2021 o 14:43.
Brilchan jest offline