Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2021, 15:04   #209
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Ash uścisnął przedramię Agnisa, na znak że dobili targu, choć wcale nie czuł się właścicielem akurat tych rzeczy. Na zapytanie Laugi odpowiedział zachowawczo.

- Mogę spróbować, choć nie jestem w tym najlepszy. Widziałem jednak kilka zamków "od środka". Jeśli ten jest podobnej konstrukcji, to może się udać, a jak nie z chęcią popatrzę, jak próbujesz roztrzaskać ten kufer - Ash z pewną dozą ostrożności pozwolił sobie na szeroki uśmiech.

Ash: otwarcie zamka - oblany!

Półelf grzebał przy kufrze zdecydowanie zbyt długo. Przyznać trzeba mu było, że się nie poddawał, lecz na nic się jego starania zdały.
- Twoja kolej - zawyrokował wreszcie - Przynajmniej nie wyszedłem na szubrawca. - zażartował i usunął się, by zrobić miejsce wojowniczce.

- Harfiarka? - zainteresował się Ash, jakby dopiero teraz dosłyszał o czym mówi Agnis. Jego twarz przybrała jeszcze bledszy kolor, niż zazwyczaj. - Czego miałaby szukać w Phandalin?
 
Rewik jest offline