Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2021, 17:25   #773
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Tome of Salvation.
Str 219.

Nie wiem jak tłumaczą na polski.
Jest to rozdział 10: Miracles.
Przechodzi przez zaklęcie Petty Magic kilku bogów, potem jest 8 zaklęć lesser magic.

Sanctuary
Liczba magiczna 13
Czas: Pełna runda
Dziła godzinę/magia
Można wsię wspomóc komponentem zamek (taki od drzwi) aby dostać +2

Rzuca się to zaklęcie będąc już w pokoju. Każdy kto chce wejść do środka musi zdać test woli+10, ale wciąż może np rzucać kamieniami.

Mistrzu, powiedz mi.
1) Będąc teraz w zwarciu z ogrem (bo mechanicznie jesteśmy na tyle blisko, tak?) jaki będzie efekt jak cisnę w niego zaklęciem? Dostani jakiś darmowy atak, jakiś bonus do trafienia mnie, czy po prostu ja w swojej rundzie nie będę mógł go atakować?
2) Będąc z nim w zwarciu moja włócznia wciąż działa i daje ten bonus za przewagę zasięgu? Czy ogr jest na tyle duży, że olewa to? =p
3) Jest tu jakaś akcja pełnej obrony? Nie chcę atakować, a grać na czas gdy moi wciąż strzelają? =]
 
Arvelus jest offline