Wątek: [L5K]- 12 Masek
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2007, 23:33   #3
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
To miał być krótki opis... baardzo ogólnikowy... dostałam co do niego instrukcję od "władz wyższych". Wkońcu mimo, że sesja ma dopiero 20 parę postów na pierwszy rzut oka widać, że jest ona bardzo skomplikowana. Myślę nawet, że wspólnie powstanie wam niebagatelne dzieło ;D Mam nadzieję, że będziecie wysoko w rankingu "sesji roku" ze względu na wasze starania i wkład. Gdyby nie reali, które mi kompletnie nie pasują, chętnie, ba! bardzo chętnie zagrałaby w sesji prowadzonej przez Tamma Wszystko tak doszlifowane, że mam kompleksy <słuszne>
 
Aivillo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem