Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2007, 00:19   #22
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
- Jestem bardzo zadowolony panowie, że również zadeklarowaliście swą pomoc, razem będzie nam łatwiej rozwiązać tą zagadkę, schwytać bestię i wymierzyć karę temu podłemu pomiotowi chaosu. Mam nadzieję, iż okażę się godny waszego towarzystwa. – słysząc taka deklarację z ust Johann’a Giles poderwał się z miejsca.

- Toś, mi brat razem z pewnością wypędzimy zło nieważne, jaką by maskę przybrało – widząc, iż kobieta zbiera się do wyjścia Giles szybko podszedł do karczmarza.

- Gulasz racz zachować na razie na ogniu odprowadzę tą panią i postaram się iżby nic się je nie stało z rąk tego małego jegomościa z lepkimi rękoma – to mówiąc przypasał miecz i udał się za damą w pewnej odległości, aby nieść jej ratunek gdyby wpadła w ręce niziołka.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline