Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2021, 12:16   #1006
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ciekawie rozwinąłeś tą postać. Trochę pomógł ci pech w kościach, bo zachęcił do eskalowania problemów psychicznych tej postaci. A przynajmniej tak mi się wydaje.
Słusznie ci się wydaje Adaś to po prostu zbiór traumy i efekt naumyślnie defektywnej socjalizacji jest ekshibicjonistą i seksoholikiem i prowokatorem(i jak się okazało narkomanem by proxy ) a pod wpływem stresu przestał to ukrywać co i tak ledwo czynił bardziej jako figowy liść niż cokolwiek innego.

Wiesław też jest interesujący lubię trope nieśmiertelnego w młodym ciele można z nim dużo ciekawych rzeczy zrobić co ci ładnie wychodzi

W poście pierwotnie planowałem żeby odkleił się od rzeczywistości i modlił się jako Johny Deadfield który nie pamiętał co się stało Adamowi ale pisząc zrozumiałem że to nie jest prawdziwa wiara stąd ta wstawka o rozważaniach teologicznych.

Miało się skończyć modlitwą ale to było bardziej w stylu Olgi niż neofity Adama i zacząłem sobie słuchać na YT nagrań które aktorzy z brodwayu zrobili w ramach akcji charytatywnej na COVID i przypomniał mi się hairspray.

Ta piosenka idealnie pasowała do sytuacji bo Ratsław i trójgłowa reprezentują sobą dawny porządek a przesłanie "You can't stop the beat" to generalnie nie da się powstrzymać postępu on nadchodzi niezależnie od twoich intencji jest jak siła natury.

Adam stosuje podstawową taktykę retoryczną przyznaj się na wstępie do swojej słabości żeby wytrącić oponentowi argument w dyskusji lub zmniejszyć jego siłę tak długo udawał że maska przyrosła mu do twarzy i nie wie już co jest prawdą a co fałszem.

Najbardziej śmieszy mnie że 3 głową jest królik chowaniec dziewczynki sądziłem że Marta Perc awansuje na trzecią głowę ale jak widać królik to sekretna forma jakiegoś ducha natury i jest wyżej w hierarchii od Marty

Po namyślę wydaje mi się że to Marta może być jeźdźcem nie wiem czy Ratsław by ryzykował samego siebie możliwe że zrobił z Perc naczynie dla mocy.

Mam nadzieje że królik Gromijko okażę się nawiązaniem do Monty Pytona i Świętego Graala https://www.youtube.com/watch?v=TnOd...ctr=1611664951
 
Brilchan jest offline