Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2021, 13:27   #21
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Chórzysta zabijający wampiry nie musi być fanatykiem. O Eutanatosach się nie wypowiem, bo nigdy nie miałem takowej postaci i nie grałem aż tyle w Maga, żeby zagłębić się w ich światopoglądzie.

Ale nie po to tutaj jestem. Wpadłem z moim spamem, żeby zachęcić Was do wzięcia udziału w sesji u JW. Dobrze wspominam grę u niego, choć nie było mi dane dokończyć ostatniej sesji Maga.

Jego scenariusze są przemyślane, a świat bardzo spójny. Bardzo, bardzo spójny. Patrząc na listę potencjalnych współgraczy, to też zdecydowanie zachęca. Aż żałuję, że nie mam w życiu tyle czasu, żeby zagrać z Wami.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline