Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2021, 16:44   #1013
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
ale nie w chwili, gdy wszystkie pożerasz jak dzikus D:
To jest akurat realistyczne jeżeli chodzi o cukrzyków jakby nagle magicznym sposobem mogli się nażreć to by jedli bez opamiętania. Szczególnie nastolatki które są wiecznie głodne. To naprawdę katorga tak pilnować kalorii posiłków kiedy twoje ciało wyje o budulec.

Pamiętam jak byłem mały na oddziale cukrzycowym bo podejrzewali u mnie hipoglikemie miałem jakieś 9/10 latek w sali ze mną był chłopak co miał chyba 13/14 i dostał cukrzycy.

Lekarze powiedzieli mu że kiszona kapusta nie podnosi poziomu cukru wyszedł na przepustkę i wrócił parę godzin potem karetką na sygnale bo nażarł się jakieś niesamowitych ilości kiszonej kapusty i samą jej ilością podniósł sobie cukier do poziomów zagrażających życiu i wylądował pod kroplówką ledwo żywy.
https://diabetes-education.net/kapusta-z-cukrzyca/

Doszedł do siebie.

Także Marta Ziemniaczana Królowa jest bardzo realistyczna mówi to znajomy Króla Kapusty
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 26-01-2021 o 18:19.
Brilchan jest offline