Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2021, 17:56   #1017
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Tak, NPCuję. Julia jest cenną osobą ze względu na to, że jest w ciąży z dzieckiem Sebastiana. Pomyślcie o potencjale
Dzięki Sorat za grę I cieszę się, że nie zrezygnowałaś już wcześniej podczas tamtej dramy z rudaad, bo przez ten czas pięknie prowadziłaś Julię. Co było ogromnym dodatkiem do sesji, za który jestem Ci wdzięczny. Jak Ci już napisałem na HO, szanuję Twoją decyzję i oczywiście szkoda, że tak się skończyło, ale niektórych spraw w życiu nie przeskoczymy.

Przy okazji napiszę jeszcze coś jednego, o czym w sumie może nie powinienem wspominać... Otóż bardzo cenie wszystkich obecnych graczy w sesji. Wspaniałe odgrywanie, wspaniały warsztat. Trochę ciężko mi z myślą, że to może zakończyć się z powodu jakiegoś felernego rzutu kością. Dlatego po części cieszę się z tego, jak gracz sam odejdzie, bo oszczędza mi to emocjonalny stres związany z zabijaniem postaci aktywnego gracza. Wiem, mientki jestem
Oczywiście wciąż jest smutno.

A z ogłoszeń parafialnych...
Z Wiesławem piszemy na doku, Anonim teraz ma napisać opisy rytuałów, których jestem ciekaw. Mógłbym sam coś zaproponować, ale po co. Teraz to ja chcę być zaskoczony
Reszta konwersuje z Katią.
Wątek Mai przeniosłem z doku ośrodka do BYŁEGO doku Plebanii. Zmieniłem jego nazwę na "Przed ośrodkiem Słowianie". Scena opisana przez Mekowa ma miejsce jeszcze przed zabiciem pani Ani, więc potencjalnie wszyscy mogą się w niej wypowiedzieć!
Jak będzie coś jeszcze, to dopiszę

Edit: dopisałem reakcję Julii na doku
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 26-01-2021 o 18:09.
Ombrose jest offline