Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2021, 19:25   #1020
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Jeżeli to coś ułatwi to mogę wkleić do docka ten fragment z modlitwą i występem a potem skasować z mojego posta.

Cytat:
Obiecuję Ci z całych sił, że jak wreszcie Adam odejdzie z powodu 3. rany psychicznej, to napiszę takiego posta, że nie będziesz zgłaszał żadnych zażaleń. Mam już dwa pomysły i nie wiem, który jest lepszy. Też żadnego na razie nie zaspoileruję.
Wierzę ci choć mam cichą nadzieje że wbrew wszelkiej logice Adam jakoś przetrwa może za ten występ zeszłaby mu rana psychiczna ? Bo to wyszło bardzo zgodne z charakterem postaci :P

Chociaż mam wrażenie że to i tak nieistotne bo zaraz Adaś zostanie przebity lancą w tyłek i tu nie chodzi o przyrodzoną lance którą ma większość chłopców w majtkach:P

Ale jak mi przyszedł do głowy ten pomysł to nie mogłem się powstrzymać i musiałem wrzucić do sesji nawet jeżeli to złe dla postaci to scenka wyglądała zbyt fajnie w mojej głowie żeby się nią z wami nie podzielić
 
Brilchan jest offline