Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2021, 20:57   #425
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Gladin, co do Twoich wysiłków aby osłonić się przed bełtami ... powiodły się. Jak pisałem że dostałeś dwa strzały to chodziło mi ogólnie o sylwetke, czyli również o trupa, czy tarcze. Także spokojnie, brałem to pod uwagę. Jeśli chodzi o Twoja dekalrację, jako że nie wykonałeś ataku w swojej turze to akcej przechodzi na następną, czyli możesz np wykonać dwa rzuty, pomimo że normalnie mógłbyś tylko jeden, lub wykonać ruch i zaatakować wszystkimi 3 atakami, gdzie normalnie byłoby to niemożliwe. Chociaż jeńcy nie wyglądają jakby mieli gdzieś uciekać



Jeśli chodzi o dym to zaraz będzie on u was i będzie testowana wytrzymałości i dostaniecie obrażenia. Także czasu na zwiedzanie nie ma.


Nicollo dostał krytyka, jeśli ktoś nie udzieli mu pierwszej pomocy to może umrzeć. Jako że nikt nie ma leczenia to PP na połowę inta aby usunać efekt krytyka, dalej będziesz miał zero pkt żyw, ale bez zagrożenia życia. PP to osobna sprawa niż leczenie, i tu nie obowiązują limit jedno na dzień.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline