Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2021, 10:38   #1035
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Już się boje wchodzić na doca z myślą, jak sobie pojechaliście z akcją do przodu odkąd Sorat dała znać ze odchodzi.
Sorat dała nam znać że odchodzi z powodów braku czasu a nie z powodu czegokolwiek w sesji czytam oba google dock na bieżąco i nie zauważyłem niczego szczególnie toksycznego choć nie siedzę tobie czy komukolwiek w głowie więc nie wiem co dla innych może być wyzwalaczem negatywnych emocji więc może skrótowo ci podsumuje co się dzieje ?

Chce pomóc bo chcę żebyś się dobrze czuła i dobrze z nami bawiła:

Odkąd Wiesław przestał udawać nastolatka creepy stalker vibes poszły zdecydowanie w dół (a też jestem na to wyczulony) Wiesław zaczął odprawiać magiczne rytuały żeby pomóc Adrianowi przywołał kilka duchów żeby mówiły za niego jest wilk ze wścieklizną, Mały Powstaniec Warszawski i nieco starszy Powstaniec Warszawski / Partyzant którzy namawiają Alana żeby zabijał wiedźmy.

Alan chce porozmawiać z Adrinem którego chcę ratować.

Julia zgodziła się ratować dziecko, Gołąbek został ucałowany przez Rosjankę i chce osłaniać dziewczyny podczas ratowania bobo Ali.

Alan, Adrian i Wiesław stoją w innym miejscu gdzie duchy pieruny kule ogniste latają itp.

Mam nadzieje że to pomogło jeżeli coś z wymienionych rzeczy jest dla ciebie Wyzwalaczem to po prostu daj tutaj albo na PW deklaracje do MG którą uwzględni w odpisie i nie czytaj postów graczy z tej kolejki. Nie mam do ciebie pretensji, nie krytykuje ciebie ani w ogóle nie oceniam twoich emocji i postępowania

0% opinii 100% chęci pomocy żebyś miała radość z sesji <3

Mi wczoraj moja terapeutka uświadomiła podczas rozmowy przez Zooma że ta sesja działa na mnie terapeutycznie i na pewnym poziomie pozwala mi przerobić emocje od których byłem odłączony jako nastolatek bo przez ciężką chorobę zacząłem podświadomie odcinać się od uczuć i nie miałem okazji doświadczyć wielu kamieni milowych w psychoseksualnym rozwoju człowieka.

Moja postać to nie jestem ja ale dzięki temu że teraz zacząłem brać mocniejsze leki których jak się okazuje bardzo potrzebowałem zacząłem podświadomie czerpać z własnych przeżyć emocjonalnych żeby przerobić pewne emocje od których się odciąłem.

Adam to nie ja, Adam miał o wiele gorsze życie niż ja, jeżeli Adam oszaleje albo zginie mi się nic nie stanie bo nie jestem Adamem i przygotowałem się na to decydując się na grze w sesje horror / Slasher bo takie są prawa konwencji.

Choć Adam, to nie ja i jego cierpienie nie jest moim to Adam może mi pomóc z moim cierpieniem które uzewnętrzniłem poprzez niego <3
 
Brilchan jest offline