Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2021, 11:16   #1037
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tego tekstu ie bardzo czaję szczerze mówiąc, co to ma do rzeczy? :P
Odebrałem twój komentarz jako strach że coś co jest napisane na docku wyzwoli jakieś negatywne emocje /wspomnienia i obawa że Sorat odeszła z powodu czegoś co jest na google dock napisane. Jeżeli coś źle zrozumiałem to bardzo przepraszam chciałem tylko pomóc.

Terapia grupowa nauczyła mnie nie oceniać emocji i sytuacji innych ludzi a zamiast tego starać się pomóc poprzez dawanie przykładów podobnej sytuacji z własnego życia i tego jak sobie z nią poradziłem oraz neutralnego opisu sytuacji z mojego POV bez krytykowania opinii / uczuć innych osób.

Właśnie to spróbowałem zrobić jeżeli gdzieś przekroczyłem granice to przepraszam i są to szczerze przeprosiny nie fake przeprosiny w stylu kultury internetowej że jeżeli ktoś się poczuł dotknięty to sorry not sorry itp.

Nie chce nikomu nadepnąć na odcisk tylko pomóc +
 
Brilchan jest offline