Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2021, 11:19   #1038
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Odebrałem twój komentarz jako strach że coś co jest napisane na docku wyzwoli jakieś negatywne emocje /wspomnienia i obawa że Sorat odeszła z powodu czegoś co jest na google dock napisane. Jeżeli coś źle zrozumiałem to bardzo przepraszam chciałem tylko pomóc.

Terapia grupowa nauczyła mnie nie oceniać emocji i sytuacji innych ludzi a zamiast tego starać się pomóc poprzez dawanie przykładów podobnej sytuacji z własnego życia i tego jak sobie z nią poradziłem oraz neutralnego opisu sytuacji z mojego POV bez krytykowania opinii / uczuć innych osób.

Właśnie to spróbowałem zrobić jeżeli gdzieś przekroczyłem granice to przepraszam i są to szczerze przeprosiny nie fake przeprosiny w stylu kultury internetowej że jeżeli ktoś się poczuł dotknięty to sorry not sorry itp.

Nie chce nikomu nadepnąć na odcisk tylko pomóc +
Ojej, chill :P
Miałam na myśli to, że Sorat wcześniej napisała, żeby na nią czekać i czekaliśmy, ale w końcu niestety odeszła A czekałam naprawdę z nadzieją, że może jej się uda, ale rozumiem sytuację.
I odkąd napisała, że jednak nie da rady, to już po jednym rytuale jest a zaraz będzie drugi, a ostatnie co pamiętam z doca to to, że widzieliśmy kaszojada na środku pola i tyle Więc ja nie wiem ile to czasu w tym docu już upłynęło.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline