Wątek: [L5K]- 12 Masek
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2007, 10:10   #5
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
To ja się wynurzę z komentarze subiektywnie odgraczowskim.
Historia, którą proponuje Tammo jest misterna i bardzo dobrze opowiadana - przeplatające się wątki, które splatają życia bohaterów, bardzo płynne i długie opisy, żywy i barwny świat. Bazą są postacie, w które sam Tammo włożył całą masę wysiłku - z jednej strony daje to takie komfortowe i przytulne poczucie bezpieczeństwa [ah, tyle wysiłku, bez powodu mnie nie zabije], z drugiej sporo dyskomfortu [MG włożył tyle pracy w moją postać, więc ja też muszę].
Jak dla mnie właśnie tu się kryje spora część magii tej sesji - jako nowa osoba na forum dostałam od Tammo bardzo duży kredyt zaufania, więc teraz nie pozostaje nic innego jak stawać na rzęsach, żeby nie zawieść jego oczekiwań i innych graczy. Czasami mam wrażenie, że to samonapędzający się mechanizm - widzisz jak stara się MG, widzisz jak starają się inni gracze, więc sam starasz się bardziej, a potem oni widzą, że ty się starasz... Bardzo rzadko zdarza się się coś takiego.
[koniec części straszliwych wynurzeń]

Bezsprzecznie jest to jedna z najlepszych sesji w jakie miałam przyjemność grać.

obce
 
obce jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem