Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2021, 17:27   #842
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Psionik

- Ano sporo się działo. Ale myślę, że wyszło w sam raz. Coś pośrodku wyprawy badawczej a ratunkowej. Poza tym z badaniem strefy no też takie rozdroże. Z jednej strony póki stalerzy byli w zasięgu ręki to właściwie żadne badanie. Z drugiej no zwykle coś się działo jak już sie coś działo i nie bardzo było czasu na jakieś szkolenia i tłumaczenia. No bo teraz to jw z tym tłumaczeniem stalkerskiej wiedzy. No nie takie hop siup. A jakby działać bez stalkerów no to po Mervinie i Marianie widać jak to wyszło. Zazwyczaj wybieraliście coś co się wydawało bezpieczniejszym rozwiązaniem. Dlatego myślę, że takie typowe badanie strefy to już po prostu sesja by musiała być dla BG - stalkerów. Chociaż takich z minimalną wiedzą ocb w tej strefie. Bo bez tego to taki obcy kosmos jak widać wychodzi

- Ale dzięki za dobre słowo. Cieszę, się, że na sam koniec odbiór jest raczej pozytywny Miło usłyszeć


@Santo

- No jak będzie komplet postów do weekendu to całkiem możliwe


@Wszyscy

- A przy okazji to ktoś, coś, chciałby w tym ostatnim poście poczytać? Nie mówię, że się da i dam radę no ale kto wie?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline