Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2021, 17:59   #1220
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
Jest post i od razu napiszę, że kolejny mój wpis będzie zamykać przygodę. Nie wiem też, kiedy i czy ruszymy z drugą częścią, bo psionik chyba odejdzie (a przynajmniej takie wrażenie odnoszę), po zaangażowaniu shewy też widać, że ta sesja raczej nie jest wysoko w jego priorytetach. Umbree zniknęła w związku z prywatnymi sprawami, ale wiem, że Ona chciała grać dalej.

Zostają Draugdin i Kerm chętni do gry, ale nawet, gdyby psionik i shewa też chcieli zostać, to nie chciałbym startować bez Umbree, która dużo dała pierwszej części.

Inna rzecz, że od pewnego czasu czuję się wypalony prowadzeniem i pbf-ami ogólnie, a zmuszanie się do gry to nie jest dobra opcja. Zauważyłem, że nie ma już we mnie tego "ognia", który był jeszcze parę miesięcy temu, jak siadałem do pisania kolejnych postów. Przez to pewnie nie wszystko w tej końcówce poszło tak, jak sobie zakładałem, ale nic już nie poradzę. I to bynajmniej nie jest Wasza wina.

Zobaczymy, jak to dalej wyjdzie. Jak Wy to widzicie?

Czas na odpis do soboty, północy.
 
Ayoze jest offline