Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2021, 19:25   #997
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Phil, jeżeli ma być takim jakim na być to przecież takim będzie. Dla mnie zawsze najważniejsza jest podstawka, dodatki to dodatki, więcej info i więcej fluffu. Przecież to nie jest tak, że mi taka opcja nie pasuje, jak masz taki koncept. Pisałem to raczej do Gladina, bo pytał o źródła i informacje o tym bogu, no więc podręcznik to chyba podstawa od której się wychodzi. To, że stał się w świecie zapomnianym, to moja postać już też przecież przyjęła za pewnik.
Bym zapomniał, a zadałeś pytanie, kanonem chyba jest to co jest napisane, dopowiedziane, a nie przemilczane, ale to pewnie dyskusja nie na komentarze do sesji, tym bardziej że ja przy niczym się nie upieram.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 27-01-2021 o 20:18.
Campo Viejo jest offline