Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2021, 21:03   #1463
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Stary z 19-01-2021, 14:21 Zajęło trochę dłużej niż planowałem, życie weszło w drogę sami wiecie jak to jest :P

Ale wrzuciłem posta Duncan próbuje wszystkich zorganizować generalnie chciałby zdobyć informacje na temat Monici Johnson mówił chłopakom przed akcjom że chciał ją uratować i to całe szpiegowanie to dla niej muzyk nie miał pojęcia że jego kapela wylądowała tutaj.

Z zabiciem trenera się zgadzam ale sztyletowanie WSZYSTKICH z przepranymi mózgami to trochę Cerberus Syndrome i Jesienna Gawęda :P wszystko da się odwrócić wymyśli się jakąś metodę trzeba ich po prostu stamtąd zabrać.

Wygląda to trochę jakby Tommy oszalał :P a Franco się martwił że Duncan to zabójca

Ja rozumiem że można nagiąć zasadę nie mordujemy ale to sztyletowanie to chyba jednak podnosi nam rating z 16+ do 18+
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 27-01-2021 o 21:36.
Brilchan jest offline