Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2021, 14:17   #20
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Melkor, szczerze? Tak do bólu? Nie, nie pokażę tych ras Czemu? Pozwól że zacytuję samą siebie:

Cytat:
Napisał Buka Zobacz post
Pomożemy towarzyszu, pomożemy... ale nie będzie podsuwane pod nos już nie na srebrnej, a złotej tacy, co to, to nie, w pupach wam się już chyba poprzewracało...
Nie zrozum mnie źle, ale ja nad tym długo siedziałam prywatnie, myślałam, spisywałam, używałam generatorów nazw ras, planet, blaaa... w czym problem samemu coś wymyślić? Jaszczur, Owad, Robot, Cyborg, Zielona skóra, niebieska, oddycha pod wodą, pluje kwasem, whaaaatever sobie wymyślisz, a my to razem jakoś ubierzemy w mechanikę w/g zdrowego rozsądku(i być może jest coś takiego co wymyślisz, w moich rasach) proste... a do tego są w srd i owe mutacje, dzięki którym już jest nie-całkiem-ludzki-ludzik :P

A jeśli brakuje ci inspiracji...no cóż...rekrutacja wisi już od 12 dni, a ty wpadasz na ostatnie 3, no to...
¯\_(ツ)_/¯
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline